Як створити компанію в Нідерландах?

Початок власного бізнесу в Нідерландах передбачає певні формальності і відповідальність. Тому, реєстрацію компанії в Нідерландах краще доручити спеціалізованній компанії N & K PROFIT, яка Швидко і своєчасно проведе даже найскладніші юридичні документи, оформить всі угоди під ключ, а такоже зможе супроводжувати вас в бухгалтерії (податки) и юридично.

Для відкриття компанії в Нідерландах вам необхідно зареєструватися в Торгово-промисловій палаті Нідерландів — Kamer van Koophandel (KvK) і в податковій інспекції — Belastingdienst. Найкраще починати реєстрацію в KvK, подавши онлайн-заявку і заповнивши її, відвідавши одну з штаб-квартир KvK. Вартість реєстрації індивідуального підприємця в Нідерландах складає 50 євро. Після завершення запису на місці ви отримаєте номер KvK і номер ПДВ (BTW). Реєстрація в Belastingdienst проводиться автоматично при вході в KvK, що означає, що вам не потрібно реєструватися там окремо.

Потім не забудьте подбати про податково-адміністративних питаннях, щоб не викликати неприємностей. Після цього, залишиться вирішити тільки одне важливе питання: як завоювати клієнтів? Досвідчені підприємці знають, що ви повинні подумати про це до створення компанії і вжити відповідних заходів.

Власна компанія в Нідерландах — що далі?

Починати бізнес в Нідерландах (як і в будь-якій країні) слід з питання дослідження ринку — попиту і пропозиції. А також знайти відповіді на інші питання. Звідки ви знаєте, що ваша послуга або продукт буде користуватися попитом? Хто ваші конкуренти? Як потенційні клієнти дізнаються про існування вашої компанії? Ви впевнені, що імідж вашої компанії підходить для голландського ринку? Чи є назва вашої компанії в Нідерландах зрозумілою і привабливою для голландських клієнтів? У вас є сайт на голландському? Чи легко знайти його в Google.nl?

Якщо ви ще недостатньо добре знаєте голландський ринок і мову, варто подумати про співпрацю з компетентним маркетинговим агентством. Слід пам’ятати, що маркетинг більше не є привілеєм лише для найбільших компаній. З професійним іміджем, адаптованим до голландського ринку, ви можете конкурувати з великими компаніями. Перш за все, Інтернет відкрие для нас багато можливостей.

Компанії N & K PROFIT пропонує повний спектр послуг зі створення компанії в Нідерландах, розуміючи вашу ситуацію і з огляду на ваш бюджет. N & K PROFIT є незамінним партнером для українських підприємців в Нідерландах, які хочуть отримати свою частку на голландському ринку.

Добавить комментарий

Комментарий
Имя*
Почта*
Веб-сайт*